MAVİ NOKTA OSGB olarak;

 
 Metalden gıdaya, tekstilden kimyaya, ilaçdan kağıda, inşaatdan ambalaja, AVM'lerden eczanelere bir çok sektörde, tecrübe ve bilgi birikimi olan kadromuzla, İstanbul ve Trakya Bölgesinde iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet vermekteyiz.

 İş sağlığı ve güvenliği mevzuatını uygularken kuruluşlara , sadece yol gösterici olarak değil, aynı zamanda, birlikte yola çıkıp, onlardan biri olarak çalışıp, hep birlikte başarıya ulaşabilmek prensibiyle hizmet veriyoruz. MAVİ NOKTA OSGB çalışanları değişik işletmelerde deneyimli personelden oluşmakta ve teori ile pratiği birleştirerek işletmelerin bünyesine uygun , uygulanabilir hizmetler sunmaktadırlar.
     

Misyonumuz;

Sektörüne yön veren, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yürürlükteki sağlık ve güvenlik mevzuatları kapsamında tüm kuruluşlara kaliteli hizmet sunan, güçlü kurum kimliği taşımak.

Vizyonumuz;

Müşteri memnuniyetini yerine getirirken, müşteri sadakatini de sağlayarak sektörümüzde tercih edilen lider bir firma, güvenilir ve saygın bir marka olmak.

  

NEDEN MAVİ NOKTA OSGB ?

Tecrübe: Bilgi birikimi
Beraber ahenkle çalışan kadro: Takım çalışması
Sürekli gelişim inancı: Konusunda uzmanlaşma
Uzun yıllar süren istikrar: Olgunluk
Yüksek sorumluluk duygusu ve iş ahlakına bağlılık: Güvenilirlik
En iyiyi ve en güzeli sunma: Kaliteli hizmet bilinci
Yüzü gülen, memnun müşteri: Siz
Her görüşmek istediğinizde karşınızda muhatap: Biz

Copyright ©2016 Mavi Nokta OSGB, All Rights Reserved.  Web TasarımElitNET
free website
built with
kopage